#newchannel #newworkout

Videomu beğendirseniz, sizler için hazırlayacağım diğer çalışmaları kaçırmamak için ABONE OLMAYI UNUTMAYIN.

#içbacakeritme için kısa ama işe yarayan bir çalışma ile karşınızdayım. Bacaklarınızın daha zayıf görünmesi için özellikle iç kısmını çalıştırmak gerekiyor. Bu çalışmayı en az 2 hafta düzenli yapın.

Müzik için GLOBALSPORTR'ye teşekkürler.
Müzik Link: https://www.youtube.com/watch?v=Tr6BfhBFXsA
Kana Link: https://www.youtube.com/channel/UCNXTASBtJvxIYtbpEU_uHzw

Ama unutmayın. Bu çalışmanın yanında başka çalışmalar yapmazsanız ve dengeli beslenmezseniz amacınıza ulaşamazsınız. #fıt ve #incebacaklar a sahip olmak istiyorsanız bunun için çalışmanız gerekiyor. Ben kendim için diyebilirim ki bu hareketler bacaklarımı formda tutmaya çok yarıyor. Ve unutmayın: herkes farklı, her beden farklı. Sabırlı olun ve bedeninizi dinleyin.
Yapmadan önce uzaman danışın.

Short bu very effective 2 minutes for your #innerthighs without any equipment. Do this #innerthighworkout regularly to get a #thighgap. Do this #workout on your mat or the carpet.

But don't forget: Only doing this video without any other #workout or a healthy #nutrition habit you won't see results. If you want to achieve your #goal of #slimlegs ans a #gap you have to work for it. I can say for myself that this workout helps me to #formmylegs. And don't forget everybody is different. Every body works different. Be patient with yourself and your body. Also listen to your body. If it's too hard for you don't do it and ask a professional first. I'm only here to show you what works for me.

Tell me what you think about it and if it works for you. Let me know when you do it and what 10 min #booster you'd like to see next on my channel. Join me on this journey and let's see what we can achieve together!

See also  best tricep workout#Rohit Tiwari #fitness#shorts#youtubeshorts#fitindia

Longer #realtimeworkoutvideos will follow soon.
Thanks for support by liking, sharing, commenting and subscribing.

Have a #healthy day and stay safe!

By Chris Wright

Chris has spent many years working and teaching in the IT field. He enjoys spending time outdoors and learning about new topics. He likes playing golf, spending time at the beach and working on classic cars and woodworking projects.

11 thoughts on “10 Minutes Inner Thigh Workout | Do this workout to get a thigh gap | İç bacak eritme”
  1. ÇOK etkili ve kesinlikle sonuç alınacak egzersizler ve aynı zamanda uygulanışını da çok iyi göstermişsiniz hocam başarılar dilerim

  2. Yeni, her vücut bölgesine özel ve tam vücut çalışma videolarını görmek için mutlaka abone olun. Birlikte fit olalım, fit kalalım.

  3. Hareketler harika spor salonuna gitmeye gerek kalmayacak teşekkür ederiz emeğinize sağlık

Comments are closed.