10 MIN SEXY LEGS WORKOUT (Thighs, Calves & Booty) | Bacak Sıkılaştırma Antrenmanı | Eylem Abaci

Currently I love to train my legs, so I thought: why not a new leg workout?♥︎ This routine trains your entire legs: inner and outer thighs, calves and booty. If you want to tone and tighten your legs, you can do this workout in combination with my other leg workouts. It also helps you to get rid of cellulite! And no worries, it won't grow your thighs. 🙂

▪️ Intensity: Medium

▪️ Recommendations:
• Repeating this workout 2-3x per week works perfectly.
• For more burn, combine it with my other leg workouts.
__________________________________________

🇹🇷 Bu aralar bacak çalışmayı çok seviyorum ve düşündüm ki: neden yeni bir bacak videosu gelmesin?♥︎ Bu antrenman bacaklarınızın tüm kaslarını (iç ve dış bacaklar, baldırlar ve kalça) çalıştırır ve bacakları sıkılaştırarak şekillendirir. Ayrıca selülite karşı da etkilidir! Merak etmeyin, bacaklarınızda kalınlaşma olmaz. Kalınlaşması için büyük ağırlıklar kullanmanız ve beslenmenizi ona göre şekillendirmeniz gerekir. 🙂

▪️ Seviye: Orta

▪️ Önerilerim:
• Bu antrenman haftada 2-3 kez yapılabilir.
• Maksimum etki için diğer bacak antrenmanlarımla kombinleyin.

➞ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/eylmbc/ (Free Weekly Workout Plans!♥︎) use #EylemAbaci if you want me to see your pics and videos!
➞ BLOG: http://eylemabaci.com/

✉️ PR / BUSINESS INQUIRIES:
info@eylemabaci.com

👟 ÜSTÜMDEKİ SPOR KIYAFETLERİ:
https://ty.gl/vilnd8ku

🎵 MÜZİK | Tüm şarkılar Spotify playlistimde!
https://sptfy.com/50go

🎵 Music provided by Epidemic Sound
https://www.epidemicsound.com/referral/u7y20x/

___________
Disclaimer:
In order to avoid any injury or harm, you need to check your health before doing the exercises. Performing any fitness exercises without supervision, is at your own risk. Please take professional advices of a fitness professional. Eylem Abaci will not be responsible or liable for any injury or harm you sustain as a result of this video.

Sakatlanma veya vücudunuzda meydana gelebilecek herhangi bir olumsuzluğu engellemek adına, videolardaki egzersizleri yapmadan önce sağlık kontrollerinizi yaptırdığınızdan emin olun. Profesyonel bir spor antrenörü gözetiminde yapmadığınız egzersizlerden sadece kendiniz sorumlu olacaksınız. Lütfen profesyonellerden destek almayı ihmal etmeyin. Eylem Abacı bu videodan doğabilecek sakatlanmalardan veya herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.

3 thoughts on “10 MIN SEXY LEGS WORKOUT (Thighs, Calves & Booty) | Bacak Sıkılaştırma Antrenmanı | Eylem Abaci

Comments are closed.